Zastupitelstvo

Zastupitelstvo obce Šafov

Jméno Funkce
Radka Valášková starostka
Miroslav Horník místostarosta
Miroslav Zlatník člen ZO
Ing. František Kolman člen ZO
Bc. Kamila Rosckárová člen ZO
Hana Popovičová člen ZO
Zdenka Gogolková člen ZO

Finanční výbor zastupitelstva:

Kontrolní výbor zastupitelstva:

Poslední aktuality

Omezení ordinační doby Dr. Olejník 15.7.-19.7.2024

Omezení ordinační doby Dr. Olejník  15.7.-19.7.2024

Vydáno: 11.7.2024 8:37  •  Přečteno: 15x

25. ročník fotbalového turnaje o pohár starosty Obce Šafov 20.7.2024

Vydáno: 10.7.2024 10:55  •  Přečteno: 22x

Prodej paní Dörrerová 11.7.2024

Prodej paní Dörrerová 11.7.2024

Vydáno: 9.7.2024 15:57  •  Přečteno: 21x

Staň se hasičem - nábor HZS Jihomoravského kraje

Vydáno: 9.7.2024 15:55  •  Přečteno: 22x

Lančovská pouť 20.7.2024

Vydáno: 9.7.2024 8:01  •  Přečteno: 32x

Uzavření Pošty Partner Šafov 11.7.2024

Uzavření Pošty Partner Šafov 11.7.2024

Vydáno: 9.7.2024 7:44  •  Přečteno: 21x
Zobrazit všechny aktuality